Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZN-01

Detektor zaniku i poziomu napięcia przeznaczony jest do sterowania modułami systemów awaryjnego oświetlenia. Odpowiednia konstrukcja elektroniczna wbudowanego zasilacza oraz układu detekcji umożliwia stosowanie go w instalacjach jednofazowych jak i trójfazowych.

Przy włączeniu zasilania sterownik sprawdza poziom napięć wejściowych. Przy przekroczeniu progu wyzwolenia 195V~ następuje przełączenie styków przekaźnika. Pojawienie się zaniku napięcia na co najmniej jednej, dowolnej fazie poniżej progu 138V~ o czasie trwania powyżej 75ms spowoduje przełączenie obwodu styków przekaźnika. Wyłączenie następuje w czasie nie dłuższym niż 100ms przy zaniku trwającym powyżej 75ms. Odporność na krótkie zapady zgodne z normą PN EN-61000-4-11 zapobiega przypadkowemu przełączeniu przekaźnika. Ponowne przełączenie nastąpi przy powrocie zasilania powyżej poziomu 195V~.

Aplikacje:
* Sterowania oświetleniem przemysłowym, awaryjnym